عرضه دستبند پوکمون گو پلاس در 26 شهریور ماه

بازی Pokemon Go برای پلتفرم‌های اندروید و iOS عرضه شده و به همین دلیل کاربران گوشی‌های ویندوزفون نمی‌توانند این عنوان را تجربه کنند. این موضوع باعث شده که آن‌ها دست به اعتراض بزنند و از نینتندو بخواهند که بازی محبوبشان را برای گوشی‌های ویندوزی هم عرضه کند. توفان بازی Pokémon GO تمام گیمرها و افرادی که تلفن‌های همراه هوشمند دارند را در بر گرفته و همه مشغول انجام این بازی شده‌اند؛ اما 36 هزار نفر از کاربران ویندوزفون یک اعتراض آنلاین تشکیل داده‌اند و در آن از نینتندو درخواست کرده‌اند که این بازی را برای ویندوزفون هم منتشر کند. بازی Pokémon GO توسط استودیوی Naintic و شرکت نینتندو ساخته شده و در حالی که برای اندروید و iOS عرضه شده، نسخه‌ی مخصوص ویندوز 10 موبایل ندارد. البته از آنجایی که شرایط ویندوز 10 موبایل در بازار خوب نیست، جای تعجب ندارد که بازی موبایل شرکت نینتندو برای این پلتفرم عرضه نشده است؛ اما اعتراض 36 هزار کاربر به عرضه نشدن این بازی هم در نوع خودش جالب توجه به نظر می‌رسد. این موضوع نشان می‌دهد که پوکمون چقدر در میان کاربران تلفن‌های همراه هوشمند در دنیا محبوب است.

 

pokemango

 

درجریان مراسم رونمایی از آیفون 7 در شهر سان فرانسیکو آمریکا ،" John Hank" مدیر عامل کمپانی "Niantic" خالق بازی محبوب "Pokemon Go " از دانلود 500 میلیونی این بازی از زمان انتشار آن یعنی ماه جولای  خبر داد. حال این شرکت اعلام کرده است که دستبند مخصوص این بازی موسوم به "Pokemon Go plus" را در تاریخ 16 سپتامبر عرضه خواهد کرد. این شرکت که می خواهد در آپدیت جدید این بازی قابلیت های جالبی از جمله انتخاب یک دوست از بین پوکمون ها را فراهم آورد، قصد دارد دستبند مخصوص این بازی را نیز به زودی روانه بازار کند.

 

pokemango

 

شرکت "Niantic " در توضیحی درباره این دستبند جدید گفته است: "Pokemon Go Plus" یک دستگاه جانبی است که از طریق بلوتوث به تلفن همراه کاربر متصل می شود. کاربر هنگام نزدیک شدن به Pokesstop ، یک هشدار لرزشی دریافت می کند و LED دستگاه روشن می شود و می تواند بدون استفاده از تلفن همراه، روی تمام آیتم ها کلیک و پوکمون خود را شکار کند.Niantic اعلام کرده این دستبند از 16 سپتانبر (26 شهریور) در بیشتر کشورها و تا پایان 2016 در بعضی از کشورهای آمریکای جنوبی در دسترس خواهد بود.

 

pokemango