ios 10 منتشر شد!

طبق اخبار منتشر شده قبلی از وب سایت 301030 شب گذشته یعنی 23 شهریور ماه 1395 نسخه iOS 10 در اختیار کاربران قرار گرفت و تنها کافی است برای بروز رسانی شدن، دستگاهتان به اینترنت منتصل باشد.توجه داشته باشید که آپدیت به نسخه 10 رایگان بوده و نیازی به اتصال دستگاه شما به کامپیوتر نیست و به صورت اتوماتیک توسط دستگاه های اپلی این بروز رسانی دانلود و پس از تایید کاربر بر روی دستگاه نصب خواهد شد. امیدواریم از آخرین نسخه از iOS 10 که به گفته همه از هیجان انگیز ترین و کاملترین سیستم عامل های گوشی تلفن همراه است کمال لذت را ببرید.

 

ios10

 

راهنمای بروز رسانی به iOS 10
ساده ترین روشی که می‌توانید آی‌دیواستان را به آی‌او‌اس 10بروزرسانی کنید از طریق خود دستگاهتان با روش OTA است.برای آپدیت آی‌دیواستان به iOS 10 وارد Settings شوید و به مسیر General > Software Update بروید (طبق تصویر زیر).

 

ios10

 

نکات ضروری قبل از بروزرسانی!
1- در حین بروز رسانی باید دستگاه شما از طریق شارژر به برق متصل باشد، این مورد به خاطر امنیت نصب بوده که مبادا در حین نصب iOS 10 باتری دستگاه به انتها رسیده و فرآیند نصب دچار وقفه و یا اختلال شود.
2- حتما قبل از بروز کردن دستگاه از تمامی اطلاعات شخصی خود در iCloud پشتیبان تهیه کنید. با این کار هم بابت از دست رفتن اطاعات روی دستگاه مطمئن خواهید بود و هم بخش عمده قایل های روی دستگاه را می توانید برای سبک تر شدن فضای دخیره سازی حذف کنید.
3- اگر اعلان دریافت iOS 10 را دریافت نکرده اید احتمالا طی دو سه روز آینده این اعلان را خواهید دید که دستگاه شما نسخه جدید را دانلود کرده و می توانید هم اکنون آن را نصب و یا نصب را به وقتی دیگر موکول کنید.
4- برای دانلود نیازی به تایید شما نیست و در صورت داشتن فضای کافی دستگاه به صورت اتوماتیک اخرین نسخه را دانلود خواهد کرد.

 

ios10