یک پایگاه اطلاع رسانی مناطق گردشگری استرالیا اعلام کرد: برای گردشگری به ایران بروید

به نقل از خبرگذاری ایرنا- تاریخ خبر 1.10.94
یک پایگاه اطلاع رسانی گردشگری در استرالیا روز دوشنبه نوشت که دولت استرالیا سفر به ایران را برای شهروندان خود بدون مشکل دانسته و تاکید کرده است که شهروندان استرالیایی می توانند ایران را به عنوان مقصد گردشگری خود برگزینند.

ایران مقصد گردشگری استرالیایی ها

استرالیا به تمامی استرالیایی گفت: برای گردشگری به ایران بروید

پایگاه اطلاع رسانی گردشگری «اسمارت تراولر» استرالیا در گزارشی از سفر به مناطق گردشگری ایران نوشت: دولت استرالیا سطح هشدارهای مسافرتی به ایران را که پیشتر در سطح «سه» ارزیابی شده بود، به سطح «دو» کاهش داده است.


این پایگاه اطلاع رسانی توضیح داد که هشدار سطح «سه» به معنی آن است که نباید به مناطقی که مدنظر دولت استرالیا است، سفر کرد، اما هشدار سطح «دو» این محدودیت را ندارد و امکان سفر به آن مناطق وجود دارد.
«اسمارت تراولر» با این حال نوشت که شهروندان استرالیایی در صورت سفر به ایران و بازدید از مناطق مرزی ایران باید احتیاط لازم را در مرز با افغانستان، پاکستان و عراق در نظر بگیرند.

این پایگاه اطلاع رسانی نوشت: دولت استرالیا همچنین به شهروندان خود توصیه کرد در سفر به ایران به امنیت شخصی خود توجه داشته باشند.
«اسمارت تراولر» افزود: استرالیایی ها برای ورود به ایران نیاز به روادید دارند و شهروندان استرالیایی قبل از سفر به ایران می توانند آخرین اطلاعات را در باره این کشور از سفارت استرالیا در تهران بگیرند.

 http://goo.gl/QGFZZl  :برای نشر و ارسال این خبر می توانید از لینک مقابل استفاده نمایید