خبری خوش نقل و انتقالاتی برای هواداران پرسپولیس در مورد یک ستاره

 

 

هافبک عراقی با توجه به حضور در لیست زیر ۲۳ سال، مورد توجه این تیم قرار گرفته و به زودی برای تمدید قرارداد به تهران خواهد آمد.

 

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بشار رسن ،  هافبک عراقی که در لیگ هفدهم به عضویت پرسپولیس در آمد. او در این مدت نمایش موفقی در این تیم از خود به جا گذاشته و نظرها را به خود جلب کرده است. در این زمینه گفته می‌شد او در اواسط فصل گذشته با پرسپولیس برای تمدید قرارداد به توافق دست یافته است اما برانکو ایوانکوویچ در هفته‌های پایانی فصل مدعی شد که قرارداد این بازیکن قطعی نیست.

بعد از آن باشگاه اعلام کرد با توجه به نوسان ارزی و افزایش آن، پیشنهاد ۶۰۰ هزار دلاری این بازیکن به سود باشگاه نخواهد بود. این در حالی بود که مدیربرنامه این بازیکن و البته خود بشار در جلساتی با باشگاه، درخواست خود را کاهش دادند.

طی روزهای اخیر شایعاتی درباره حضور این بازیکن در لیگ ستارگان قطر منتشر شده است. الکاس نیز طی گزارشی مدعی شده که این بازیکن به زودی راهی این کشور خواهد شد. پیش از این گفته می‌شد الریان قطر مشتری این بازیکن است و مذاکراتی نیز در این رابطه صورت گرفته است.

از باشگاه پرسپولیس اما خبر می‌رسد آنها به زودی با بشار رسن جلساتی برگزار خواهند کرد و برای مذاکره و تمدید قرارداد تلاش خواهند کرد.

موقعیت بشار رسن و حضور این بازیکن در لیست زیر ۲۳ سال موضوعی است باعث شده تا باشگاه برای تمدید قرارداد با این بازیکن مشتاق باشد و باید دید در نهایت در این زمینه توافقی صورت خواهد گرفت یا خیر