روش های پرداخت

با توجه به اینکه روش های متعددی برای خرید از فروشگاه اینترنتی 301030 ارائه گردیده است، توصیه میشود برای خرید آسان و آگاهی از نحوه پرداخت وجه روش های زیر را مطالعه فرمائید و بهترین روش را با توجه به نیاز خود انتخاب فرمائید.

الف- روش پرداخت از طریق درگاه اینترنتی:
تمامی افراد چه کاربران عضو و چه افرادی که بصورت میهمان وارد سایت فروشگاه اینترنتی 301030 میشوند، می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ در سایت فروشگاه هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین و با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. کارت بانکی عضو شتاب هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع خواهید شد.

1- شماره 16 رقمی کارت
این شماره بروی کارت همه بانک‏‌ها، درج شده است که بسته به نوع بانک با چهار رقم مشخص از قبیل 6037 برای بانک های ملی و صادرات یا 6280 برای بانک مسکن و غیره آغاز می گردد.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی، لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را از طریق دستگاه خودپرداز یا از داخل باجه بانکی فعال کرده باشید. توجه گردد که برای دریافت رمز دوم (یا همان رمز اینترنتی) باید از دستگاه خودپرداز همان بانک که کارت را از آن دریافت نموده اید اخذ نمائید. بدین معنا که اگر کارت شما متعلق به بانک صادرات است، تنها از عابربانک صادرات می توانید رمز دوم دریافت نمائید.
لازم به ذکر است که رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، متفاوت است.

3- کد CVV2
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و ... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

4- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا نیز بروی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

ب) روش پرداخت در محل (فقط برای مشتریان مشهدی):
با توجه به اینکه برخی مشتریان هنوز رمز دوم کارت بانکی خود را فعال ننموده اند و بنا به دلایلی ترجیح می دهند از روش های پرداخت سنتی یا کارتی توسط دستگاه پوز (کارت خوان سیار) استفاده نمایند، فروشگاه اینترنتی 301030 در اقدامی دیگر، جهت تسریع پرداخت و افزایش رضایت عمومی مشتریان خود، اقدام به راه اندازی سیستم پرداخت در محل نموده است. در این راستا کلیه مشتریان می توانند بعد از دریافت کالا و اطمینان از صحت کالا بر اساس تعهدات فروشگاه اینترنتی 301030، مبلغ خرید خود را توسط کارت بانک عضو شتاب به پرسنل فروشگاه پرداخت نمایند. این روش پرداخت شامل سفارشات باربری نمیشود. در سفارشات مرتبط با باربری (مانند لباسشویی، یخچال و غیره) پرداخت هزینه تنها از طریق درگاه بانکی صورت می پذیرد و کرایه آن در محل تسویه می گردد.

 

ج) روش پرداخت کارت به کارت:
در این روش فرد می تواند از طریق هر یک از کارتهای عضو شتاب و نزدیکترین خودپرداز مبلغ خرید خود را به شماره کارت 1502-6946-2314-6280 به نام سعید آل رضا انتقال دهد و به واحد پیگیری سفارشات (05138845962) اطلاع دهد.

 

د) روش پرداخت واریز به حساب:
در این روش فرد می تواند از یکی از حساب های خود مبلغ خرید از فروشگاه اینترنتی 301030 را به شماره حساب 1300504882 واریز نمایند و شماره پرداخت آن را به واحد پیگیری سفارشات (05138845962) اطلاع دهد.