جشنواره فروش شهریور ماه

جشنواره فروش شهریور ماه

 

جشنواره فروش شهریور ماه فروشگاه اینترنتی 301030 با سه هدف زیر از اول شهریورماه 95 آغاز میگردد:
الف)  ترغیب مردم به خرید اینترنتی در جهت منافع زیست محیطی، کاهش ترافیک، کاهش اتلاف وقت و غیره
ب)   ایجاد اعتماد خرید اینترنتی در مردم
ج)   هیجان خرید اینترنتی و خرید رایگان یک کالا

 

در این جشنواره از میان 20000 قلم کالای متنوع و با کیفیت که همه با ضمانت های معتبر فروشگاه اینترنتی 301030 و شرکت های معتبر ارائه میگردد، با توجه به اینکه برخی دوستان از نرم افزارهای خاص و یا ربات های کنترلی استفاده میکنند ساعت ارائه محصول رایگاه بین ساعت 9 صبح تا 16 عصر هروز می باشد و تا فردای همان روز راس ساعت 9 صبح فعال می باشد، که می تواند شامل:
   لوازم آشپزخانه مانند: یحچال ساید،
   لوازم ورزشی مانند: میز بیلیارد،
   محصولات نانو مانند: تمیزکننده های ماشین،
   جواهرات مانند: انگشترهای زیبای اصل،
   لوازم آرایشی و بهداشتی مانند: انواع کرم پودر،
   ابزارآلات مانند: انواع آچار پیج گوشتی
   و هزاران محصول دیگر باشد.

کافی مشتری خوش شانس 301030 با مراجعه به وب سایت به آدرس www.301030.ir کد تخفیف 100% که بروی عکس محصول در گالری (نه شاخص) درج شده را هنگام خرید وارد نمایند تا قیمت کالا صفر محاسبه گردد و آن را خریداری نمایند. هزینه ارسال کالا برای مشهدی های عزیز رایگان می باشد و برای شهرستانی های دوست داشتنی فقط هزینه پستی محاسبه می گردد. متذکر میگردد که به دلیل حجم بالای متقاضیان این چشنواره، کاربران می بایست وارد صفحه محصول شوند و کد تخفیف را برداشته و در هنگام خرید در بخش کد تخفیف درج نمایند.

 

توجه گردد که فردی که برنده این جشنواره در هروز می شود می بایست عضو کاربر سایت باشد (یا بشود) و اطلاعات فردی شامل نام و نام خانوادگی و آدرس و تلفن و غیره را تکمیل کرده باشد.

 

این جشنواره فقط 31 روز شهریورماه می باشد و هروز یک نوع کالا و فردای آن روز نتیجه اعلام میگردد. هر فرد نیز تنها یکبار در این جشنواره می تواند برنده خوش شانس ما باشد. به امید آنکه شما نیز یکی از برندگان خوش شانس 301030 باشید.

 

اینفوگراف جشنواره شهریورماه 301030