پوشاک

چه کفشی بخریم؟
 ( 1 آذر 1394 )

پاها بخشی از بدن هستند كه بیش از سایر اعضا مورد ضربه و فشار قرار دارند و معمولاً توجه كمی هم نسبت به آنها صورت می گیرد. در این مقاله نگاهی به تاریخچه کفش می اندازیم و کفش های مناسب را به شما معرفی می کنیم.

آقایان دوست دارند خانمشان چه لباسی بپوشند؟
 ( 24 آبان 1394 )

همه می دانیم که زن ها و مردها دید متفاوتی از مد و لباس پوشیدن دارند. در این مقاله می خوانید که برخورد زن ها و مردها نسبت به مد چگونه است . مردها نوع پوششی را دوست دارند که شاید خانم ها آنرا نپسندند. و دز همین مقاله به شما میگوییم که چه بپوشید تا آقایان خوششان بیاید.

مد گرایی در لباس پوشیدن آری یا نه؟
 ( 23 آبان 1394 )

در این مقاله نکاتی در باره چگونگی لباس پوشیدن را بیان می کنیم که ممکن است دانستن آن برای شما هم جالب باشد. و در این مقاله همچنین میخوانید که مدگرا بودن در نحوه لباس پوشیدن و شکل ظاهرتان تاثیر مثبت و یا منفی دارد؟ و همچنین به شما می گوییم که استفاده از چه مد و چه للباسی برای اندامتان مناسب است. پس با ما همراه باشید.

ست کردن لباس در پاییز
 ( 17 آبان 1394 )

پوشیدن لباس مناسب در فصل پاییز و زمستان نشانی از ذوق و سلیقه افراد است. انتخاب رنگ هایی که در این فصول شما را خاص و زیبا نشان می‌دهد کار ساده ای است؛ کافیست به اطرافتان نگاه کنید و ببینید طبیعت به چه رنگی است، این رنگ ها بهترین برای هر فصل است