جواهر و زیورآلات

ساعت و تحول درسازمان زندگی
 ( 23 آذر 1394 )

قبل از پيدايش علم نوين، ساعت جزء متعارفي از زندگي جهان قرون وسطايي به شمار مي آمد كه واسطه اي تكنولوژيک براي مفهوم و ادراك زمان بود. در نهايت بايد گفت، نه تنها فكر سرمنشأ فناوريهای مختلف است بلكه خود اين فناوري هم بر فكر، اثر و نشان می گذارد.

نکاتی که بهتر است راجع به ساعت مچی بدانید
 ( 5 آذر 1394 )

ساعت یا گاهنما، وسیله‌ای ابتکاری یا وسیله قرار دادن حرکات روزانه نجومی که برای اندازه‌گیری و تعیین زمان از آن استفاده می‌شود. این وسیله یا روش از قدیمی‌ترین اختراعات انسانی به شمار می‌رود. برای آشنایی با انواع مختلف این اختراع ارزنده در ادامه با ما همراه باشید.

حلقه از کجا مرسوم شد؟
 ( 27 آبان 1394 )

در این مقاله می خواهیم به تفسیر این موضوع بپردازیم که دادن جواهرات از طرف آقایان به خانم ها به چه معنی می باشد. شاید دانستن این مطالب برای شما هم جذاب باشد که چرا دادن جواهرات به خانم ها اینقدر آنها را خوشحال می کند و اینکه چرا حلقه ازدواج اینقدر برایشان مهم است پس با ما تا پایان مقاله همراه باشید.

نقره فلزی شفا بخش
 ( 21 آبان 1394 )

در این مقاله می توانید از اعجاز نقره آگاه شوید و بدانید که نقره چه تاثیراتی بر بدن شما می گذارد. نقره فلزی ست که معجزاتی غیر قابل وصف بر بدن شما می گذارد. پس با ما همراه باشید تا از ویژگی های این فلز گرانبها آگاه شوید.

شناختی از طلا و خواص آن
 ( 21 آبان 1394 )

در این مقاله اشاره ای به خواص طلا، تاریخچه ای از چگونگی ضرب سکه از طلا و فواید استفاده از طلا بیان می شود.

چگونه جواهری مناسب انتخاب کنیم؟
 ( 17 آبان 1394 )

تنها زینتی که بدون شک تمام خانم ها آنرا دوست دارند و برای پیدا کردن مدل مورد نظرشان ساعت ها وقت می‌گذارند، طلا و جواهرات است. جواهرات حس خوشایندی به بانوان می‌دهد و علاوه بر آن، باعث می‌شود تا در میهمانی ها بدرخشند و زیبایی خود را نمایش بدهند.