خانه و آشپزخانه

نکاتی در رابطه با فرش
 ( 5 آذر 1394 )

در این مقاله تعریفی از فرش و چگونگی تشخیص فرش خوب در چند دقیقه را به شما ارائه می دهیم. علاوه بر آن تعریفی از تراکم و شانه را ارائه می کنیم تا بتوانید با فروشنده فرش حرفه ای تر صحبت کنید. درباره تاریخچه فرش نیز صحبت شده و از فرش های مشهد که از بهترین های جهان می باشند سخنی به میان می آوریم.

در چه ظرفی غذا می خورید؟
 ( 3 آذر 1394 )

در این مقاله به بررسی ظروف رایجی که در آنها غذا طبخ می شود می پردازیم و مزایا و معایب هرکدام را بر می شماریم. حتما می دانید که ظرفی که برای طبخ غذا استفاده می کنید. در کیفیت غذا تاثیر میگذارد و حتی ممکن است طبخ در آنها برای بدن مضر و یا مفید باشد. در این مقاله سعی می کنیم تا حد امکان آگاهی راجع به ظروف طبخ غذا بدهیم.

چگونه سرویس بهداشتی زیبا داشته باشیم
 ( 27 آبان 1394 )

زمان آن رسیده است که تغییری در دکوراسیون سرویس بهداشتی منزلتان ایجاد کنید. در این مقاله توضیحاتی در رابطه با زیبا سازی سرویس بهداشتی و نحوه تزئین آن ارائه می شود و همچنین می توانید عکس هایی از چگونگی تزئین دکوراسیون را مشاهده کنید.

چگونه در منزل دکوراسیونی زیبا داشته باشیم؟
 ( 24 آبان 1394 )

در این مقاله به این مطلب می پردازیم که چگونه خانه ای زیبا داشته باشیم. و اینکه چگونه از زیبایی چوب در منزل استفاده کنیم. در این مقاله نحوه چگونگی ست کردن مبلمان با سایر وسایل را می آموزیم و به نقد و بررسی زیبایی شناسانه خانه می پردازیم.

آشپزخانه ای به سبک 301030
 ( 18 آبان 1394 )

قلب تپنده هر خانه، آشپزخانه آن است؛ صبحانه، ناهار، شام همواره در آشپزخانه میل می‌شود و افراد خانواده در آشپزخانه گرد هم می‌آیند. رنگ هایی که در آشپزخانه استفاده می‌شوند می‌بایست رنگ هایی شاد و جذاب باشند.استفاده از رنگ های شاد، حس شادمانی و طراوت را به افراد القا می‌کند.

نکاتی درباره گرمایش منزل
 ( 18 آبان 1394 )

با فرا رسیدن فصل سرما دوباره بخاری ها و لوازم گرمایشی به کار گرفته می‌شوند. امروزه وجود این وسایل و در دسترس بودن آن ها برای ما عادت شده است و زندگی در هوای سرد بدون این امکانات برای ما میسر نیست؛ از آنجا که سالیانه 70 درصد هزینه های انرژی، صرف گرمایش منزل می‌شود،