آرایشی و بهداشتی

ریش تراش چی بگیرم؟
 ( 3 دی 1394 )

اصلاح صورت کاری است که مردها زیاد با اون سر و کار دارن و هر کدومشون ممکن است با یه شکل خاص با این قضیه نگاه کنند. یکی از مشکلات خیلی شایع اصلاح صورت، ایجاد حساسیت های پوستی، التهاب و جوش بعد از اصلاح صورت است، که ممکن است به خاطر این باشد که بعضی از نکات ساده رو رعایت نکنند.

با ضدآفتاب، زیر نور خورشید!
 ( 3 دی 1394 )

هیچ‌وقت فکر کرده‌اید که چرا بعضی‌ها با اینکه سن شان بالاست، ولی روی صورتشان چین‌ و چروک زیادی دیده نمی‌شود و اصطلا‌حاَ جوان مانده‌اند؟شاید بگویید که آنها هزار جور گریم و آرایش و عمل جراحی می‌کنند، ولی فقط این نیست. شاید هم بگویید که جنس پوستشان خوب است!

چه عطری برای چه فصلی؟
 ( 7 آذر 1394 )

در این مقاله به شما می گوییم چه عطر یا ادکلنی استفاده کنید. که شما را جذاب تر کند و این نکته را به شما یادآوری می کنیم که باید ادکلنی را انتخاب کنید که مکمل شخصیت تان باشد. و همچنین در نظر گرفتن فصول برای انتخاب رایحه عطر و ادکلن بسیار ضروری می باشد.

پاک کننده ای به اسم صابون
 ( 3 آذر 1394 )

در این مقاله به تاریخچه صابون نگاهی می اندازیم و این موضوع را بررسی می کنیم که صابون ها از چه موادی تشکیل و چه صابونی برای پوست مناسب است. و در ادامه صابون مناسب برای پوست را معرفی، و همچنین پن را که محصولی تقریبا جدیدتر و فاقد مواد صابونی است را به شما معرفی میکنیم.

شوره سر از علت تا درمان
 ( 26 آبان 1394 )

در این مقاله به بررسی دلایل ایجاد شوره و نحوه رفع آن میپردازیم. و سعی می کنیم تا حد امکان محصولاتی را به شما معرفی کنیم که از ایجاد شوره بر روی موهایتان جلوگیری نماید. با ما همراه باشید تا دلایل ایجاد شوره بر روی موهایتان را تشخیص دهید و شیوه های درمان آنرا بدانید.

مراقبت از پوست در فصل سرما
 ( 25 آبان 1394 )

در این مقاله به بررسی عوامل مخرب پوست در فصل سرما می پردازیم و این امر را که چه عواملی به بهبود وضعیت پوست شما در این فصل می شود را بازگو می کنیم. این مقاله راه هایی را به شما معرفی می کنیم تا پوستتان را در این فصل سرد محافظت نمایید.

چگونه برای پوستتان کرم مناسب انتخاب کنید
 ( 24 آبان 1394 )

در این مقاله به شما می گوییم که چگونه نوع پوست خود رابشناسید و همچنین کرم مناسب برای پوست خود انتخاب نمایید. این مطلب به معرفی انواع مختلف پوست می پردازد و همچنین به شما می آموزی که چگونه متناسب با نوع و رنگ پوستتان کرم و پنکک مناسب انتخاب کنید.

بهترین پاک کنندۀ پوست کدامند؟
 ( 23 آبان 1394 )

در این مقاله به شما بهترین پاک کننده های صورت را معرفی می کنیم و به شما یاد می دهیم که چگونه از دست سلول های مرده پوستتان رها شوید و پوستی سالم و شفاف داشته باشید. و همچنین برای پاک کردن صورتتان بجای پاک کننده های صابونی به شما مواد آرایش پاک کن دیگری معرفی می کنیم .

آرایش صورت در پاییز
 ( 23 آبان 1394 )

پاییز فصل زیبایی هاست. نمام رنگ های گرم در این فصل جلوه گری می کنند. پاييز هميشه همراه خود رنگ‌هاي گرم مي‌آورد. در این مکقاله شما می آموزید که چگونه از رنگ های قرمز، ارغواني تيره، طلايي، سياه و شرابي که همه نشان دهنده رنگ‌هاي طبيعت هستند، در آرایش خود استفاده نمایید. در اين فصل براي متفاوت جلوه كردن، انتخاب‌هاي متفاوتي خواهيد داشت.

رایحه خوش یک حس یا درمان؟
 ( 19 آبان 1394 )

بوها و رایحه های خوش، علاوه بر حس لذتی که ایجاد می کنند،خواص درمانی نیز دارد. از قدیم الایام از ماساژ نواحی که درد دارند با روغن های معطر به عنوان یک درمان یاد می شد.