ورزشی

از بازیهای رو میزی چه می دانید؟
 ( 28 آذر 1394 )

حتماَ برای شما پیش اومده در جمعی از دوستان یا خانواده باشید و از آرامشی که در جمع حکم فرماست باعث شده باشد که یک محیط کسل کننده و خسته کننده را ایجاده کرده باشد. نگران نباشید شما می توانید یک بازی مهيج وسرگرم کننده را با دوستان و آشنایان تجربه کنید و یک جو فوق العاده هیجانی را در کنار هم تجربه کنید.

شنا، ورزش یا زندگی در آب؟
 ( 22 آذر 1394 )

حتما تا به حال شنيده ايد که شنا ورزشی بسيار عالی است، اما واقعاً وقت برای يادگيری آن گذاشته ايد؟ در اينجا ما اطلاعات لازم اوليه در رابطه با اين ورزش که مورد نیاز شما می باشد را در اختيارتان می گذاريم.

دانستنیهای والیبال
 ( 16 آذر 1394 )

امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. از جمله والیبال که یک ورزش گروهی است که در آن بازیکنان هر تیم در دوسوی یک تور قرار گرفته و سعی می‌کنند تا توپ را با گذراندن از تور در زمین تیم مقابل فرود آوردند.

آموزش ورزش بوکس
 ( 15 آذر 1394 )

این ورزش ممکن است ورزش بی‌رحمی هم باشد که برنده و بازنده را مجروح می‌کند.اهمیت بوکس در زیاد مقاومت کردن، پایداری و قدرت طلبی است که شما زمان ورزش به دست می‌آورید.اگر طعم درد و تحقیر ضربه های مشت را نچشیدید، بوکس بدون جنگ و دعوا هم، همانقدر برایتان اهمیت خواهد داشت.

درباره شطرنج و نحوه بازی
 ( 5 آذر 1394 )

ورزش شطرنج، ورزش و بازی سرگرم کننده و طالب دقت و حوصله است. این ورزش موجب تقویت تمرکز و ذهن شده و به فر کمک می کند تا آرامش ذهن و قدرت تفکر و حافظه خود را تقویت نماید.بازی شطرنج صدها سال قدمت دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا در باره این ورزش فکری بیشتر بدانید.

درباره پیلاتس بیشتر بدانید
 ( 26 آبان 1394 )

چند وقتی ست که اسم پیلاتس بر سر زبان ها ست و باشگاه های متعددی هستند که ورزش پیلاتس را انجام می دهند در این مقاله می خواهیم به بررسی اینکه پیلاتس چیست و چه فوایدی دارد بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره پیلاتس بیشتر بدانید.

چگونگی از بین بردن چربی های موضعی
 ( 18 آبان 1394 )

گاهی افراد از وزن خود راضی هستند و فقط می‌خواهند چربی یک نقطه از بدنشان(مانند شکم) را بسوزانند. در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که چگونه چربی های جمع شده در یک ناحیه از بدن را از بین ببرید سپس با ما همراه باشید.

تناسب اندام
 ( 18 آبان 1394 )

همه می‌دانیم که امروزه به علت رشد و پیشرفت تکنولوژی و ماشینی شدن اکثر کارها، عموم افراد آمده، و موجب رنجش آنها شده است و اکثراً از این امر مستثنی نیستند که وقت کافی برای گذراندن در باشگاه های ورزشی را ندارند.

معیارهای انتخاب و خرید عینک شنا
 ( 25 مهر 1394 )

یکی از دغدغه های شناگران و علاقه مندان به ورزش شنا، انتخاب عینک مناسب برای این ورزش مفرح است. در این مقاله به معیارهای انتخاب این محصول اشاره خواهد گردید.