پیش بینی خاص ستاره پیشین پرسپولیس درباره دربی

 

 

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره نتیجه و اتفاقات دربی ۹۰ پایتخت پیش‌بینی جالبی انجام داد.


 

 

درست است که نمایش پرسپولیس در بازی مقابل صنعت نفت خیلی جالب نبود اما خوشبختانه ۳ امتیاز را در این بازی گرفتیم و این پیش درآمد خوبی برای دیدار دربی خواهد بود. فکر می‌کنم استقلال با یکی دو مصدوم و غایب در دربی تضعیف می‌شود و این شانس پرسپولیس را برای پیروزی افزایش می‌هد اگر چه دربی شرایط خاص خودش را دارد و نه جایگاه تیم‌ها و نه وضعیت نفرات ربطی به نتیجه‌ای که رقم می‌خورد ندارد. چون نتیجه این بازی در تاریخ ثبت می‌شود, دو تیم با همه توان و برای نباختن به میدان می‌آیند.

 

 

مرتضی فنونی‌زاده با اشاره به اینکه قرار بود تماشای دربی برای هواداران دو تیم با قانون ۹۰-۱۰ برگزار شود, تصریح کرد:

 

سکو‌های ورزشگاه ۵۰-۵۰ باشد بهتر است چون در این صورت هواداران دو تیم با ذوق و اشتیاق به ورزشگاه می‌آیند. البته همیشه ورزشگاه ۶۰-۴۰ به نفع پرسپولیس می‌شود و هواداران ما بیشتر و زودتر ورزشگاه را پر می‌کنند.

 

 

پیشکسوت پرسپولیس عنوان کرد:

 

تبریک می‌گویم به حسین کنعانی‌زادگان که بهترین بازیکن دیدار مقابل صنعت نفت بود. مطمئناً در دربی سید جلال حسینی بازی خواهد کرد و شجاع هم در شرایط خوبی قرار دارد و باید دید که کالدرون برای کنعانی‌زادگان چه فکری می‌کند. سیدجلال تجربه و نقش رهبری‌ در تیم دارد و شجاع نیز کار خودش را انجام می‌دهد اما جای کنعانی‌زادگان با این روحیه و آمادگی که دارد در ترکیب خالی می‌ماند. فکر می‌کنم اگر کالدرون، کنعانی‌زادگان را در دربی در دفاع راست به جای شیری قرار دهد بهتر خواهد بود. هرچند شیری وضعیت خوبی دارد اما کوتاه قد است، ضمن اینکه مدافعان وسط جسارت بسیار بیشتری دارند.

 

مرتضی فنونی‌زاده درباره اینکه چه نتیجه‌ای را برای دربی یکشنبه آینده پیش‌بینی می‌کند, عنوان کرد:

 

پرسپولیس در این بازی با نتیجه ۲ بر یک پیروز می‌شود. ما ابتدا از استقلال گل دریافت می‌کنیم اما عالیشاه و علیپور دو گل برای پرسپولیس می‌زنند و این بازی به نفع پرسپولیس به پایان می‌رسد. یکی دیگر از اتفاقاتی که در این بازی رخ می‌دهد این است که دربی ۹۰ حتماً‌ پنالتی خواهد داشت.