جشنواره سپاس از کاربران سایت

جشنواره سپاس از همراهی کاربران 301030

 

به پاس همراهی شما دوستان و در راستای مشتری مداری، فروشگاه اینترنتی 301030 از روز پنج شنبه 11 شهریور ماه بدون محدودیت به هر فردی که عضو سایت شود و اطلاعات کاربری خود را بطور کامل تکمیل نماید، یک اشتراک رایگان ده گیگا بایتی یک ساله با نصب و راه اندازی رایگان با همکاری شرکت های طرف قراداد 301030 ارائه خواهد شد. دقت شود که این طرح بدون اخذ هیچ هزینه ای از کاربر صورت می پذیرد (تنها تهیه مودم بر عهده کاربر میباشد). در ارتباط با کاربرانی که قبل از این تاریخ ثبت نام کرده اند و کارت عضویت ویژه این فروشگاه را دریافت نموده اند، می توانند با تکمیل اطلاعات کاربری خود از مزایای این جشنواره بطور کامل بهره مند شوند.
بر اساس این طرح اولویت پیگیری با افرادیست که زودتر ثبت نام میکنند، بنابراین بر اساس زمان و تاریخ ثبت نام که معمولا بین یک تا دو روز زمان خواهد برد، با کاربر تماس میگیرند و اقدامات اولیه راه اندازی و رانژه خط آغاز خواهد گردید که بین 2 تا 4 روز زمان می برد که از سمت مخابرات است و بعد تائید توسط مخابرات، نهایتا روز بعد با تماس تلفنی و هماهنگی برای نصب و راه اندازی سیستم توسط شرکت طرف قرارداد به آدرس مربوطه مراجعه خواهد شد.

یکی از مهمترین اهداف این طرح علاوه بر سپاس و همراهی از دوستان و کاربران، گسترش فرهنگ استفاده از امکانات روز دنیا من جمله اینترنت برای افرادیست که هنوز با این حوزه ارتباط نگرفته اند.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد ارتباطات مردمی شرکت به شماره 05138845963 تماس حاصل فرمائید.

 

 

راهنمای تکمیل اطلاعات کاربری در جشنواره
طرح سپاس از کاربران فروشگاه اینترنتی 301030

 

دوستان عزیزی که تمایل به شرکت در این جشنواره را دارند می بایست مراحل سه گانه زیر را طی نمایند:

 

1-ابتدا می بایست بروی دکمه ثبت نام کنید در بالای سایت کلیک کنند و وارد صفحه ثبت نام به شرح ذیل شوند و اطلاعات خود را تکمیل نمایند:

 

 جشنواره سپاس فروشگاه اینترنتی 301030

 

 

2-با زدن دکمه سبز رنگ ثبت عضویت صفحه زیر ظاهر میشود که سپس در پست الکترونیک خود می روید و بروی لینک فعال سازی کلیک میکنید (توجه گردد که ممکن است ایمیل ارسال به Spam  با Junk باکس شما رفته باشد):

 جشنواره سپاس فروشگاه اینترنتی 301030

 

 

 3-سپس وارد پنل کاربری شوید و در قسمت پروفایل، دکمه ویرایش پروفیل را زده و اطلاعات را کامل میکنید و دکمه ویرایش پروفایل را میزنید:

 جشنواره سپاس فروشگاه اینترنتی 301030

 

 
 

جشنواره سپاس فروشگاه اینترنتی 301030

 

ورود شما را به خانواده 301030 تبریک میگوئیم